top of page

FAQ.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 • Jakie finalnie otrzymam pliki z logo?
  Po akceptacji projektu logo otrzymasz: Logo wektorowe - Jest to format, który nie ulega zniszczeniu przy skalowaniu. Możemy je wykorzystać zarówno na małych powierzchniach (metki, długopisy, wizytówki itd. ), jak również na dużych (banery, plakaty, budynki itd. ) Logo wektorowe jest niezbędne do cięcia w folii, pleksy itp. Znaki wodne ( oryginalny kolor, czarny i biały ) - Logo bez tła, najczęściej wykorzystywane jako znak wodny który samodzielnie możemy umieszczać na naszych zdjęciach w darmowych aplikacjach na telefon. Zdjęcia profilowe - Logo w formacie 1x.1 Idealnie nadaje się na zdjęcia profilowe w social mediach, otrzymasz je na białym i czarnym/szarym tle. Zdjęcie profilowe - projekt zdjęcia profilowego ( wizualizacja ) - Logo na różnych tłach oraz logo z efektami 3d. Przykłady można zobaczyć w naszym portfolio. Finalnie około 20 plików.
 • Co to jest projekt zdjęcia profilowego?
  Projekt zdjęcia profilowego to wizualizacja 3D w pasujących kolorach do oryginalnego projektu. Przykłady można zobaczyć w naszym portfolio.
 • Jak złożyć zamówienie?
  Napisz do nas na facebooku, instagramie lub wyslij e-mail.
 • Kiedy muszę opłacić zamówienie?
  Płatność za zamówienie trzeba zrealizować najpóźniej po wysłaniu przez nas propozycji projektów. W przypadku nieopłaceniem nie wysyłamy plików.
 • Co jeśli projekt nie będzie mi się podobał?
  Do każdego zamówienie otrzymujesz nieograniczoną ilość zmian i poprawek. W przypadku gdy projekt nie będzie spełniał twoich oczekiwań zrobimy nowy.
 • Czy jest możliwy druk?
  Druk materiałów reklamowych można zamówić po wykonaniu i akceptacji projektów. Chyba że pakiet na który się zdecydowałeś np. PAKIET BIZNES STARTER zawiera już druk, w tym wypadku druk jest już wliczony w cenę.
 • Czy mogę stworzyć sobie własny pakiet?
  Tak! Jeśli chcesz zamówić więcej rzeczy, a w naszej ofercie nie ma takiego pakietu, napisz czego potrzebujesz, a stworzymy dla Ciebie pakiet specjalny. Zamówienie większej ilości projektów w pakiecie jest tańsze.
 • W jakieś formie otrzymam projekt np. wizytówki czy ulotki?
  Wszystkie projekty po akceptacji wysyłamy na e-mail. Pliki są w formacie PDF przygotowane pod wybrany druk np. ze złoceniem, czy po prostu matowe. Projekt można wydrukować u nas lub na własną rękę w dowolnej drukarni. Dodatkowo wysyłamy projekt wizualizacji, który można użyć np. w social medich. Nieodpowiadany za wydruki wykonane w innych drukarniach.
bottom of page